ساعات کاری همه روزه (به جز روزهای تعطیل) از 9 صبح تا 9 شب +989136000756

درباره ما

ما در کنار شماییم تا با به‌کارگیری تکنسین‌های باتجربه‌ی لیزر و آخرین دستگاه‌های روز دنیا، زندگی جدید و سرشار از اعتماد به نفس را برای شما رقم بزنیم

اهداف ما

استفاده از روش‌های آسان و بی‌دردسر

همانطور که می‌دانید، دستگاه‌های لیزر آسان‌ترین و سریع‌ترین روش رفع موهای زائد را در اختیار ما قرار می‌دهند که همیشه زیباجویان را مجذوب و شگفت‌زده خواهند کرد. این روش نیاز به تجهیزات و موارد اولیه‌ی خاصی نداشته و صرفا مراجعه‌ی فرد به مرکز زیبایی و صرف زمانی کوتاه، کافی خواهد بود

کاهش هزینه‌های دوره‌ای

استفاده از روش لیزر در رفع موهای زائد، می‌تواند به طور دائمی باعث عدم رویش مو شده و زیباجویان را از مراجعات متعدد به مراکز زیبایی دور کند. در نتیجه شما یک بار وقت صرف می‌کنید، یک بار هزینه می‌کنید و ادامه‌ی سال‌های عمر خود را بدون دغدغه و مشکل سپری می‌کنید.

ارائه‌ی خدمات با سرعت بالا و عدم اتلاف وقت

در دنیای شلوغ و مدرن امروزی وقت و زمان بزرگترین مسئله‌ی هر شهروند است که می‌تواند در متحول کردن زندگی نقش اساسی ایجاد کند. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که با صرف زمانی بسیار کوتاه‌تر نسبت به روش‌های سنتی، می‌توانید برای همیشه از شر موهای زائد بدن خود راحت شوید.

داستان ما

داستان از جایی شروع شد که در سال‌های گذشته، با توجه به فراگیر نشدن بخش‌های مختلف علوم و تکنولوژی در صنعت پزشکی ایران، مردم هنوز برای رفع موهای زائد خود بایستی از روش‌های سنتی اعم از بند انداختن، وکس و… روی می‌آوردند که در تمامی روش‌ها، مراجعه‌کننده علاوه بر هزینه‌های مکرر، درد بسیار زیادی را بایستی تحمل می‌کرد. از طرفی با توجه به تعداد محدود آرایشگاه‌های زنانه و مردانه در شهر اصفهان و طولانی بودن مدت نوبت‌ها، به این فکر افتادیم تا چاره‌ای برای این موضوع پیدا کنیم. با تحقیقات فراوان در رابطه با روش‌های رایج رفع موهای زائد در سراسر دنیا به این نتیجه رسیدیم که لیزر می‌تواند پاسخگوی نیازهای همشهریان عزیز اصفهانی باشد. و اینک در مرکز اصفهان لیزر با به ‌کارگیری دستگاه آمریکایی الکساندرایت کندلا که از بهترین دستگاه‌های روز دنیا در زمینه‌ی لیزر موهای زائد است، گامی مؤثر در جهت رفع مشکل ذکر شده برای زیباجویان عزیز خود برداشته‌ایم.

الکساندرایت کندلا جنتل لیزر پرو

 

استفاده از دستگاه‌های به روز آمریکایی تخصص ماست، زیرا ما مجرب‌ترین و باتجربه‌ترین‌های تکنسین‌های لیزر را برای کار با این دستگاه‌ها در مرکز خود به کار گرفته‌ایم تا بهترین تجربه و اثربخشی مناسب در جلسات لیزر را برای مراجعه‌کنندگان عزیز خود فراهم آوریم. دستگاه الکساندرایت کندلا جنتل لیزر پرو 2018 که در مرکز ما استفاده می‌شود، دارای تأییدیه وزارت غذا و دارو آمریکا (FDA) بوده و هیچگونه عوارضی برای زیباجو به همراه نخواهد داشت. همچنین سیستم خنک‌کننده‌ی قوی این دستگاه به همراه سیستم خنک‌کننده‌ی مجزا که از ویژگی‌های برتر مرکز اصفهان لیزر است، به شما کمک کرده تا هیچگونه درد یا سوزشی در لحظه‌ی برخورد پرتوی لیزر با پوستتان احساس نکنید و به راحتی جلسات را پشت سر گذاشته تا به نتیجه‌ی دلخواه خود برسید.

  • استفاده از سری شخصی و یک بار مصرف برای هر فرد
  • استفاده از رو تختی شخصی برای هر جلسه لیزر
  • قیمت‌های مناسب همراه با تخفیف‌های دوره‌ای
  • رعایت کامل بهداشت محیطی کلینیک مطابق با استانداردها
  • به‌کارگیری تکنسین‌های باتجربه و ماهر
  • استفاده از سیستم خنک‌کننده‌ی مجزا علاوه بر خنک‌کننده‌ی شاتر دستگاه
  • به‌کارگیری آخرین و به‌روزترین دستگاه‌های روز دنیا

ویژگی‌های برتر اصفهان لیزر

بیشتر از این زیبایی خود را به تعویق نیندازید! همین حالا برای رزرو نوبت خود اقدام کنید