ساعات کاری همه روزه (به جز روزهای تعطیل) از 9 صبح تا 9 شب +989136000756

همانطور که به یاد دارید، قبلا در مقاله‌ای با ویژگی‌های دستگاه الکساندرایت کندلا آشنا شدیم. در این پست صرفا روی مزایای استفاده از این دستگاه صبحت می‌کنیم. دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا تولید کشور آمریکا از بهترین دستگاه‌های موجود در دنیا جهت برطرف کردن موهای زائد بدن می‌باشد که ما در مرکز اصفهان لیزر از آن جهت تضمین کیفیت هرچه بیشتر و نتیجه‌ی مطلوب‌تر خدمات خود به کار می‌گیریم.

سرعت و دقت بالا و از همه مهم‌تر، بدون درد و سوزش بودن این دستگاه، آن را یکه‌تاز میدان دستگاه‌های لیزر کرده است. کلینیک اصفهان لیزر که یکی از با سابقه‌ترین کلینیک‌های زیبایی در اصفهان است، از اوایل شروع کار خود، با معضل درد لیزر آشنا بود و می‌دانست بسیاری از مراجعه‌کنندگان از درد لیزر شکایت می‌کنند. به همین دلیل برای جلب رضایت مشتریان، کلینیک را به این دستگاه مدرن مجهز کردیم تا مشکلاتی که در گذشته با لیزر وجود داشت مرتفع شود. به این ترتیب، افراد با دستگاه کندلا در تعداد جلسات کمتر و با پرداخت هزینه‌ی پایین‌تر، نتیجه بهتری از لیزر موهای زائد بدن خود می‌گیرند.

همچنین به‌کارگیری سیستم کولینگ مجزا علاوه بر کولینگ پیشفرض دستگاه در مرکز اصفهان لیزر، کاهش درد را دوچندان خواهد کرد و حس بی‌نظیری در رفع موهای زائد برای زیباجویان به ارمغان خواهد آورد.

اگر تا به حال به دلیل وجود درد در زمان لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن خود اقدام نکرده‌اید، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا شما را به لیزر بدون درد دعوت می‌کند. همین الان نوبت خود را رزرو کنید.