ساعات کاری همه روزه (به جز روزهای تعطیل) از 9 صبح تا 9 شب +989136000756

لیزر «الکساندرایت» در حال حاضر محبوب‌ترین لیزر موی زائد در ایران است. دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا جنتل لیز پرو طول موجی ٧۵۵ نانومتر، شامل نوعی لیزر اختصاصی جهت جذب توسط رنگدانه‌های مو (ملانین) و منحصراً جهت از بین بردن موهای زائد تولید می‌کند. این لیزر به طور ویژه روی پوست‌های روشن بسیار عالی عمل می‌کند. در واقع «الکساندرایت» مکانیسم لیزر بوده و بر خلاف تصور عموم برند دستگاه نمی‌باشد.

در برخی مراکز زیبایی، برای لیزر موهای زائد از سیستم‌های نوری یا به اصطلاح IPL استفاده می کنند اما…

آیا می‌دانید تفاوت دستگاه لیزر الکس و سیستم نوری IPL در چیست؟

سیستم‌های نوری (IPL) (مثل دستگاه E-Light) به هیچ عنوان عملکرد لیزر الکساندرایت را ندارد و فقط نوعی پرتو تقویت شده هستند که به اشتباه به آنها لیزر نیز گفته می‌شود. معمولا در سیستم‌های نوری بر روی سطح بدن از ژل استفاده می‌گردد ولی در دستگاه‌های لیزر مانند الکس کندلا و دایود، نیازی به استفاده از ژل نیست و پروسه‌ی رفع موهای زائد بدن آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر انجام می‌شود. به همین علت مراجعه‌کنندگانی که از کثیف شدن بدن خود توسط ژل در رفع موی زائد با استفاده از لیزر گله‌مند هستند، بایستی بدانند که مرکز زیبایی را انتخاب کنند که از دستگاه‌های لیزر واقعی استفاده می‌کنند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

امروزه این سوال ذهن خیلی از افراد را درگیر کرده است که کدام دستگاه لیزر بهتر است؟ شما به عنوان متقاضی لیزر موهای زائد باید حتما در مورد دستگاه و کمپانی سازنده دستگاه تحقیق کنید، زیرا دستگاه‌های تولید‌کننده طول موج الکساندرایت بسیارند، این دستگاه‌ها از ۵-۶ هزار تا ۱۵۰ هزار دلار آمریکا قیمت دارند و قطعا کارایی آن‌ها با هم یکسان نیست.

لیزر کندلا جنتل لیز پرو

در حال حاضر بهترین دستگاه لیزر بدن برای رفع موهای زائد، دستگاه الکساندرایت کندلا جنتل لیز پرو ساخت کمپانی کندلا با قیمت ۱۵۰ هزار دلار آمریکا گران‌قیمت‌ترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیاست که ما در مرکز اصفهان لیزر برای خدمت‌رسانی به مشتریان خود از آن استفاده می‌کنیم. جالب است بدانید کلینیک اپیون واقع در بورلی هیلز آمریکا که اکثر مراجعین آن بازیگران هالیوود می‌باشد نیز از همین دستگاه استفاده می‌کند. کیم کارداشیان یکی از معروف‌ترین چهره‌های هالیود به تازگی در مصاحبه با مجله Allure اعلام کرد که از خدمات لیزر موهای زائد کلینیک Epione استفاده کرده است.

دستگاه «الکساندرایت کندلا جنتل لیز پرو» ساخت کمپانی کندلا آمریکا است و آخرین و پیشرفته‌ترین دستگاه لیزر دنیا برای از بین بردن دائمی موهای زائد است. یکی از مزیت‌های مهم این دستگاه مجهز بودن آن به قویترین و اختصاصی‌ترین کولینگ یا سیستم خنک‌کننده (اسپری) جهت کاهش حس درد و التهاب و سوزش می‌باشد. یکی از خصوصیات منحصر به فرد دستگاه الکساندرایت کندلا جنتل لیز پرو، قابل تنظیم بودن عرض پالس (Pulse Duration) و میزان انرژی (Fluence) برای از بین بردن هر نوع مو با هر ضخامت و همچنین با هر رنگ پوستی است که قابلیت را در درمان حتی پوست‌های تیره‌تر نیز افزایش داده است.

چگونه فرق لیزر الکساندرایت کندلا اصل و تقلبی را تشخیص دهیم؟

یکی از مسائلی که در خصوص لیزر موهای زائد بسیار مهم است نوع دستگاه است، البته که صرفاً نام یک دستگاه معتبر نمی‌تواند ضامن جواب‌دهی و همچنین عدم آسیب باشد، بلکه حضور پزشک و صدها مؤلفه‌ی دیگر کیفی در این خصوص موثر است. نکته‌ای که در مورد دستگاه های لیزر بسیار سوال می شود، نحوه تشخیص دستگاه اصل و تقلبی است، حقیقتاً این مساله به سادگی قابل تشخیص نیست و حتی افراد حرفه‌ای و پزشکان هم گاهی نمی‌توانند این مساله را تشخیص دهند، زیرا علاوه بر دستگاه‌های تقلبی، دستگاه‌های اصل که در کشورهای دیگر میزان بسیاری کار کرده‌اند توسط افرادی خریداری، و با یک سرویس جزئی مجددا وارد کار می‌شوند. ولی به طور کلی می‌توان گفت برای لیزر موهای زائد، خیلی دنیال شرایط تخفیف و مقایسه‌ی قیمت نباشید؛ زیرا باید بدانید هیچ ارزانی بی‌علت نیست! پیشنهاد ما به شما مراجعه به کلینیک‌های معتبر و باسابقه‌ی لیزر مو مثل مرکز زیبایی اصفهان لیزر است.