ساعات کاری همه روزه (به جز روزهای تعطیل) از 9 صبح تا 9 شب +989136000756

یکی از پرتکرارترین سوالات در زمینه‌ی لیزر موهای زائد برای زیباجویان این است که آیا استفاده از خدمات لیزر می‌تواند به صورت همیشگی ما را از داشتن موهای زائد راحت کند؟ چرا برخی از افراد به از بین بردن دائمی موهای زائد با لیزر اعتقاد دارند؟ بی‌تردید رفع موهای زائد بدن با استفاده از لیزر باعث کاهش چشمگیر موها می‌شود ولی این روش هم موها را به طور کامل و برای همیشه از بین نمی‌برد. می‌توان گفت تا کنون هیچ روشی که بتواند موها را برای همیشه به طور کامل از میان ببرد کشف نشده است. اما لیزر موثرترین و بهترین روش نسبت به روش‌های دیگر است و مدت زمان پایداری نتیجه‌ی آن طولانی‌تر است.

برای اثربخشی بیشتر لیزر درمانی ضروریست که موها در مرحله رشد (آناژن) باشند، چراکه موها در این مرحله به طور فعال در حال رشد هستند. به همین دلیل انجام جلسات درمانی متوالی هر ۴ تا ۶ هفته بسیار حائز اهمیت است. بعد از چند جلسه از درمان، رشد موها به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابند. معمولا بعد از لیزر، موهای بدن به‌صورت پراکنده و نرم رشد کرده و حتی رنگ موها نیز روشن‌تر می‌شود. 

لیزر روی موهای تراشیده شده بهتر انجام می‌شود

برای رفع موهای زائد با روشی مانند اپیلاسیون، لازم است که موهای زائد را به مدت دو هفته اصلاح نکنید تا اثربخشی اپیلاسیون خوب باشد. همه‌ی ما می‌دانیم که تحمل دو هفته موهای زائد چندان مطلوب و بهداشتی نیست! اما لیزر برخلاف سایر روش‌ها روی موهای تراشیده شده بهتر عمل می‌کند و شما در فواصل بین جلسات نیز می‌توانید موهای خود را بتراشید.

لیزر روشی سالم و ایمن

از بین بردن دائمی موهای زائد با لیزر روشی موثر، سالم و ایمن است و امروزه با پیشرفت تکنولوژی، انواع دستگاه‌های لیزر وجود دارند که با تمام انرژی روی فولیکول‌های مو متمرکز شده و موهای زائد را از بین می‌برند. لیزر درمانی نسبت به آی‌پی‌ال (سیستم‌های نور شدید پالسی) تاثیر بیشتری دارد. ایمن و بدون خطر بودن لیزر بیش از ۲۰ سال است که تایید شده است. پس جای هیچ نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

اما انتخاب دستگاه لیزر مناسب و با کیفیت، مراجعه به مراکز درمانی معتبر و رعایت اصول و دستورالعمل‌ها بسیار حائز اهمیت است و همین مورد است که تخصص مراکز را نشان داده و قیمت‌ها را نسبت به دیگران بالاتر و پایین‌تر می‌برد و همانطور که قبلا اشاره شد، مرکز اصفهان لیزر از دستگاه آمریکایی الکساندرایت کندلا که از به‌روزترین و محبوب‌ترین دستگاه‌های لیزر دنیا می‌باشد، برای رفع دائمی موهای زائد استفاده می‌کند.