ساعات کاری همه روزه (به جز روزهای تعطیل) از 9 صبح تا 9 شب +989136000756

مهم‌ترین مسئله در کاهش درد لیزر موهای زائد نوع دستگاهی است که با آن لیزر انجام می‌شود. انتخاب دستگاهی که به سیستم خنک‌کننده مجهز است، موجب می‌شود بخش زیادی از دردها بر طرف شوند. خنک‌کننده‌ی دستگاه الکساندرایت کندلا آن‌قدر قدرتمند است که در بیشتر موارد حتی بیمار به بی‌حس‌کننده نیز نیاز نخواهد داشت. خنک‌کننده‌ی این دستگاه مدرن و جدید، دقیقاً با هدف کاهش درد متقاضیان روی این دستگاه کار گذاشته شده است.

شما با هر نوع رنگ پوست و جنس مویی می‌توانید برای از بین بردن موهای زائد خود در هر نقطه از بدنتان با دستگاه لیزر کندلا اقدام کنید. شما تنها حرکت دستگاه را روی بدن خود حس می‌کنید، بدون این که سوزشی شما را ناراحت کند.

یکی دیگر از بارزترین مشخصات دستگاه کندلا سرعت بالای آن است. دستگاه‌های قدیمی لیزر به دلیل داشتن سرعت پایین کار کردن با آنها درد بیشتری در بدن فرد به وجود می‌آورد. اما دستگاه کندلا در هر ثانیه ۵ شات می‌زند که همین سرعت عملکرد بالا درد را به میزان زیادی کاهش می‌دهد. کارکرد بالای این دستگاه مقدار زیادی از موها را در همان جلسه اول از بین می‌برد و فرد متقاضی نباید نگران زمان و مراجعات مکرر و تعداد جلسات خود باشد. زیرا با دستگاه کندلا جلسات مراجعه برای لیزر به نصف می‌رسد. یعنی اگر قرار است با دستگاه‌های قدیمی تا رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب ۸ جلسه صبر کنید، با انتخاب دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا تعداد جلسات به نصف می‌رسد و همان نتیجه در نهایتاً ۴ جلسه به دست خواهد آمد. البته این بدین معنا نیست که طول درمان توسط این دستگاه کمتر باشد، بلکه میزان مواجه شدن با نتیجه‌ی درمان، در این دستگاه سریع‌تر خواهد بود.

همچنین با دستگاه خنک‌کننده‌ی مجزایی که در کلینیک اصفهان لیزر به کارگیری می‌شود، زیباجویانی که تحمل کمتری داشته و کولینگ دستگاه الکسا برای آن‌ها کافی نیست هم می‌توانند از خدمات لیزر استفاده کنند زیرا سیستم خنک‌کننده‌ی مجزا، به مقدار بسیار زیادی درد را کاهش می‌دهد به طوری که فرد فقط رد عبور دستگاه روی بدن خود را حس خواهد کرد.